Node Order (2.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: Order
ar: الترتيب

en: Not published
ar: لم ينشر

en: types
ar: أنواع

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
