Node Order (2.1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not published
cs: Skryto

en: types
cs: typy

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: There is no @label yet.
cs: Zatím není žádný @label.

en: Completed @current step of @total.
cs: Dokončen krok @current z @total.
