Node Order (2.1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Order
cy: Trefn

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi
