Node Order (2.1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Published
eo: Publikigita

en: Order
eo: Ordo

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: types
eo: Specoj
