Node Order (2.1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Published
eu: Argitaratua

en: Order
eu: Ordena

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: types
eu: motak

en: Completed @current step of @total.
eu: @total-(e)tik @current pauso osatu dira.
