Node Order (2.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: types
gu: પ્રકારો
