Node Order (2.1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
