Node Order (2.1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Published
pl: Opublikowane

en: Order
pl: Kolejność

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: types
pl: typy

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: There is no @label yet.
pl: Nie ma jeszcze @label.

en: Completed @current step of @total.
pl: Ukończono krok @current z @total.
