Node Order (2.1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Order
sk: Poradie

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: types
sk: typy

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.
