Node Order (3.0.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Orderable
de: Bestellbar

en: Order
de: Reihenfolge

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: types
de: Typen

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: There is no @label yet.
de: Bisher gibt es kein @label.

en: Completed @current step of @total.
de: @current von @total abgeschlossen.
