Node Order (3.0.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Orderable
fi: Järjestettävä

en: If enabled, nodes may be ordered within this vocabulary.
fi: Jos kytketty päälle, solmuja voidaan järjestään tämän sanaston sisällä.

en: You may now order nodes within this vocabulary.
fi: Voit nyt järjestää solmuja tämän sanaston sisällä.

en: You may no longer order nodes within this vocabulary.
fi: Et voi enää järjestää solmuja tämän sanaston sisällä.

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
fi: Mahdollistaa solmujen järjestämisen luokittelutermien sisällä.

en: Order
fi: Järjestys

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: types
fi: tyypit

en: Order nodes
fi: Järjestä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: There is no @label yet.
fi: @label ei ole vielä määritettynä.

en: Completed @current step of @total.
fi: Suoritettu @current / @total.
