Node Order (3.0.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Order
gl: Orde

en: Not published
gl: Non publicado

en: types
gl: tipos

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.
