Node Order (3.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Order
he: סידור

en: Not published
he: לא מפורסם

en: types
he: סוגים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Completed @current step of @total.
he: הושלם שלב @current מתוך @total.
