Node Order (3.0.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Order
km: លំដាប់

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
