Node Order (3.0.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Order
lt: Tvarka

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: types
lt: tipai

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Completed @current step of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.
