Node Order (3.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: types
my: အမျိုးအစားများ
