Node Order (3.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Order
ps: اوډون

en: types
ps: ډولونه
