Node Order (3.0.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Published
sl: Objavljeno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Not published
sl: Ni objavljeno
