Node Order (3.0.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
