Node Order (3.0.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Content type
id: Jenis konten

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Order
id: Urutan

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: types
id: jenis

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: There is no @label yet.
id: Tidak terdapat @label lagi.

en: Completed @current step of @total.
id: Selesai langkah @current dari @total.
