Node Order (3.0.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Published
it: Pubblicato

en: Order
it: Ordina

en: Not published
it: Non pubblicato

en: types
it: tipi

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: There is no @label yet.
it: Non esiste ancora @label.

en: Completed @current step of @total.
it: Completato il passo @current su @total.
