Node Order (3.0.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Published
ja: 掲載

en: Order
ja: オーダー

en: Not published
ja: 非掲載

en: types
ja: タイプ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: There is no @label yet.
ja: @labelはまだありません。

en: Completed @current step of @total.
ja: 計 @total ステップ中の @current ステップが完了。
