Node Order (3.0.4) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Order
ms: Urutan

en: Not published
ms: Tidak diterbitkan

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
