Node Order (3.0.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Published
sv: Publicerad

en: Order
sv: Ordning

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: types
sv: typer

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: There is no @label yet.
sv: Det finns ingen @label ännu.

en: Completed @current step of @total.
sv: Slutfört steg @current av @total.
