Node Order (3.0.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
