Node Order (3.0.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Published
fil: Inilathala
