Node Order (3.0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Vocabularies
is: Orðasøvn

en: Published
is: Útgivið

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
