Node Order (3.0.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Published
fr: Publié

en: Orderable
fr: Ordonnable

en: Order
fr: Ordre

en: Not published
fr: Non publié

en: Order nodes
fr: Trier les noeuds

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: There is no @label yet.
fr: Il n'y a encore aucun(e) @label.

en: Completed @current step of @total.
fr: @current sur @total étape(s) terminées.
