Node Order (3.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Order
jv: Urutan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
