Node Order (3.0.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Published
kk: Жарияланған

en: Not published
kk: Жарияланбаған
