Node Order (3.0.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Content type
lv: Satura veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Order
lv: Secība

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: types
lv: tipi

en: Weight for @title
lv: Svars @title
