Node Order (3.0.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: types
mr: प्रकार
