Node Order (3.0.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Orderable
nl: Sorteerbaar

en: If enabled, nodes may be ordered within this vocabulary.
nl: Indien ingeschakeld, kunnen nodes binnen deze woordenlijst worden gesorteerd.

en: You may now order nodes within this vocabulary.
nl: Nodes kunnen nu gesorteerd worden binnen deze woordenlijst.

en: You may no longer order nodes within this vocabulary.
nl: Nodes kunnen niet langer gesorteerd worden binnen deze woordenlijst.

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
nl: Maakt het mogelijk om nodes binnen taxonomy-termen te sorteren.

en: Order
nl: Volgorde

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: types
nl: typen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: There is no @label yet.
nl: Er is nog geen @label.

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.
