Node Order (3.0.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Published
nn: Publisert

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Not published
nn: Ikkje publisert
