Node Order (3.0.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Published
pt: Publicado

en: Order
pt: Ordem

en: Not published
pt: Não publicado

en: types
pt: tipos

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: There is no @label yet.
pt: Não existe nenhuma @label por enquanto.

en: Completed @current step of @total.
pt: Concluído o passo @current de @total.
