Node Order (3.0.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Order
te: క్రమం

en: types
te: రకాలు
