Node Order (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: order
da: rækkefølge

en: Order
da: Rækkefølge

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
