Node Order (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Order
hi: क्रम

en: Save order
hi: क्रम सुरक्षित करें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
