Node Order (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Order
ku: ڕیز

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
