Node Order (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Save order
vi: Lưu thứ tự

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
