Node Order (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Order
ca: Ordre

en: Not published
ca: No publicat

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.
