Node Ownership (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
