Node Ownership (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Other
eu: Bestea

en: Approved
eu: Onartuta

en: Changed
eu: Aldatuta
