Node Ownership (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Changed
th: เปลี่ยน
