Node Ownership (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Changed
az: Dəyişdi
