Node Ownership (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Other
hi: अन्य

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
