Node Ownership (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: Pending
lt: Laukiama

en: Changed
lt: Pakeista
