Node Ownership (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
