Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca
