Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Node count
az: Nod sayı

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
